| Mogiojojo a întrebat:

E adevarat mitul ala ca femeia se indragosteste de intelectul barbatului si barbatul de corpul femeii? Argumente.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hey,in primul rand nu putem generaliza plus ca alegerile depinde de varsta,cultura,educatie,societate,religie,staut social,daca e sa vorbim despre atractia fizica la ambele sexe conteaza doar aspectul fizic,o femeie sau un barbat nu poate fii atras sexul de inteligenta,comportament doar aspectul fizic determina erectie unui barbat sau umezirea vaginului unei femei,dar femeile pot avea alegeri opuse, la menstruatie prefera un barbat de casa, cuminte =ceea ce si vor pentru pentru termen lung iar la ovulatie =aleg barbati alfa, masculini, vagabonzi, plus ca femeile mature pun accent pe un barbat cuminte, de casa chiar daca e atras de unu hot ea prefera un beta

| Drimmero a răspuns:

O prostie mai mare pe 2019 nu sunt sanse sa vad decat in intrebarea asta.

Ma, copii,, totul tine de fizic + cumul de calitati.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este adevărat, nu este un tipar anume.

| mentholinks a răspuns:

Da, intelectul care se reflecta in grosimea portofelului, clar.

| Mogiojojo explică (pentru mentholinks):

Nu ma cunosti.

| mentholinks a răspuns (pentru Mogiojojo):

Am zis ceva de tine? Vezi-ti de ale tale daca nu-ti convine realitatea care se reflecta aproape peste tot. Daca mai exista si cate una ca tine asta e irelevant fiindca stii expresia cu o floare nu se face primavara. Femeia in general si-a pierdut stima de sine in fata barbatului.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da dar nu cred ca se aplica la toata lumea, nu toti au aceleasi gusturi sau idei si principii.

| DarthNiger a răspuns:

Depinde de barbat si femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapai e adevărat, tipele se îndrăgostesc prin ce aud și tipii prin ce vad, daca acum un tip arătos merge la 10 femei și zice tu târfă sugemi-o. Probabi nici una nu o sa accepte, dar daca face o tipa chestia asta și nici nu trebuie sa fie cine știe ce, o sa fie toți disperații direct cu nasul la ea in fofoloanca.

| Mogiojojo explică (pentru anonim_4396):

Nu prea cred laughing eu stiu despre mine ca ma indragostesc de intelect si eu is fata dar ma intrebam daca exista si baieti care se indragostesc de intelect?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Bine ai venit in club.
Nu stiai ca barbatii stiu cel mai bine ce ne dorim, de cine ne indragostim si de ce?
Asteapta'te sa fii marginalizata si tintuita la stalpul infamiei pentru astfel de erezii. Eu am tras destule chiar zilele trecute, ca dupa acesti Juani, trebuie sa stau langa o gorila de doi metri, frumos si fioros. Un tip slabut si cu ochelari cu care sa am ce sa vorbesc nu merge, ca noi ne gandim la sex de doua sute de ori pe zi, ca Juanii. laughing
O sa iti treaca de forum dupa intrebarea asta, aici nu vede nimeni frumosul in felul lui, nu mai este relativ, si in ochii privitorului.

| Mogiojojo explică (pentru Dorotheea21):

Eu intreb ceva, tu deviezi de la subiect. Voiam sa stiu daca toata lumea e de acord cu afirmatia de mai sus. Eu sunt de acord cu prima parte si pentru a doua parte nu pot sa ma pronunt.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Da, este adevarata si minoritara prima parte. A doua este la fel de adevarata, dar majoritara.
Acum sper sa fii multumita.

| MValentin a răspuns:

Nu am nevoie de argumente, cel ce gândește asa sincer si fara sa fiu ironic, acea persoană ce gândește asa are 14 ani maxim.