| razadeluna a întrebat:

E bun filmul "2012"? ce parere aveti? e vorba de sfarsitul lumii acolo...sau?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destul de modest filmul. Un fake cu incasari uriase datorita in mare parte titlului si nu continutuluiwinking

| Flav a răspuns:

Slab. Nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor, la publicitatea facuta credeam c-o sa fie ceva deosebit. In afara de cateva efecte, nimic special. Aceleasi actiuni in care eroii scapa cu bine in ultima fractiune de secunda, una peste alta doar un film comercial, ce a dorit succes si popularitate din cauza subiectului abordat.

| monyk a răspuns:

Buna, filmul e foarte interesant, oamenii vor incerca sa salveze planeta dar pana la urma toti vor muri, este sfarsitul lumii, desi incearca ei sa scape, vor sa fuga pe alta planeta, foloseste diferite tactici, chiar si cei cu bani, cu avioane, pana la urma vor da ortu popii, e interesant, vei vedea cum intreg pamantul va fi in flacari, apoi cum se va inunda totul si va lua sfarsit, pffffff, sper sa nu se intample si in realitate!

| emy a răspuns:

Sincer, nu mai stiu ce sa cred.Inainte se spunea ca in 2000 va fi sfarsitul lumii, acum ca in 2012. Dumnezeu stie! Sfarsitul tot va veni, caci nu suntem nemuritori, dar cand se va intampla asta, nu putem sti.Numai Dumnezeu poate sti.

| pepenerosu a răspuns:

Da, este vorba despre sfarsitul lumii... ce parere am? Sincer, filmul mi s-a parut genial...Niste efecte super tari! Merita sa-l veziwinking.

| TzaCaNeL a răspuns:

Mie mi s-a parut ok. Da este vorba despre sfarsitul lumii chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalta parte

| andreea0524 a răspuns:

In seara in care am vazut filmul am visat ca lumea va muri mancata de pisici si calcata de girafe.deci da, e bun!

| sanandreas a răspuns:

Nu e cine stie ce, mai mult SF, cred ca merita vazut.