| Evaa a întrebat:

E greu examenul la engleza pentru intrarea la liceu la profil filologie bilingv happy?

3 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Nu e greu daca ai notiuni generale si stii timpurile toate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de nivel mediu, dar sa nu te pierzi in fata comisiei la oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat si eu examenul nu e chiar asa de greu cu exceptia exercitiilor de vocabular. Cele de gramatica sunt de clasa a 5-a... Cat despre speaking, e fooarte usor-trece orce prost cu 25-30 puncte. GOOD LUCK tuturor ce vor urma acest profil happy