| decepentruca a întrebat:

E greu sa traiesti intr-o chirie in Olanda, cu 3 salarii?
Adica 3 persoane care muncesc si pun banii la un loc pentru mancare, chirie, facturi, etc.
Ce credeti?

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Bro iti dai seama ce spui acolo Putin macar?

Cum sa nu va descurcat? Ar fi o prostie sa nu va descurcati 3 inși si salrile de acolo sunt mari de tot puneți frumos bani de chirie intr-o parte puneti bani de ce aveti voi nevoie intr-o parte puneti bani de facturi de tot ce este nevoie intr-o parte si fara scandale si certa va descurcati eu cred cu adevarat sa va puteti descurca si reusi multe voi 3 atata timp cat este intelegere intre voi putetu reusi multe.

| decepentruca explică (pentru 1997onur):

Mersi frumos de parere

| 1997onur a răspuns (pentru decepentruca):

Cu placere frate