| chiftelutacrocanta a întrebat:

E legal sa-ti stergi contul de google adsense?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man eu observ ca tot te intrebi daca anumite lucruri sunt legale, ba legat de youtube, de conturi si alea...
De ce te temi atat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pentru ca mi-e frica de inteligenta modernismului, sa fiu nedreptatit de ceva la care nu ma pricep.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg. Stai calm man. Daca mai ai vreo problema cu astea poti sa imi scrii, sau sa iti dau adresa mea de mail si as putea sa te ajut cumva, ca ma pricep oarecum la conturi si astea.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu man e ilegal, te baga in puscarie daca il inchisi, ma tu faci misto?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Fi serios man

| pufulescu a răspuns:

Putin studiu al limbii engleze nu ar strica, prietenas!
Ia uite aici exact fraza despre care zici tu :
Best Answer: Do what's right. If you are just playing it, stop doing. But that is impossible that you will go to jail because it is not in the law.

Ultima propozitie exact asta spune : dar e imposibil sa mergi la parnaie fiindca asta nu e prevazut in lege.