| RAY a întrebat:

E mare diferenta intre tine de pe TPU vs tu cel din viata reala?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eu pe TPU vs eu în realitate

Asemănare: 25%

| Emma30555 a răspuns:

Mare diferență nu, doar ca pe site încerc sa fiu mai atenta la felul în care ma exprim, sa nu se înțeleagă ideea greșit, in plus chiar dacă ma enervează vreun comentariu, pe site sunt mai diplomata

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai pe net sunt sincer si rau uneori dar si onest depinde cred ca nu este vreo diferenta sunt acelasi si pe net si in viata reala.

| Endoryus a răspuns:

Mult mult mai sensibil si de treaba in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de la pãmânt la asfalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate nu pot sa-mi stapanesc apucaturile de taran needucat si vorbesc cu dă-uri, pă-uri si să-uri.

| GirlOnline81 a răspuns:

Pe mine, ca femeie, este ca și cum m-ai întreba dacă sunt aceeași persoana când port și când nu port machiaj. Sunt întotdeauna aceeași persoana.