| danyyyel a întrebat:

E normal ca o unitate INTEL (Premium D) sa mai functioneze (prin a functiona ma refer la a sta deschis) fara sa se restarteze mai mult de o ora la 78 de grade celsius?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Foloseste Real Temp si vei vedea ce temperatura ai si cat mai ai pana la TJ Max. Pentru o temperatura mai buna foloseste alt cooler de exemplu Scythe Ninja si o pasta termoconductoare buna gen AC Mx2 si ai rezolvat problema cu temperatura la procesorul ala! Succes.