| Florin_4402 a întrebat:

Temperatura procesor

Buna as doari sa stii si eu daca e normal ca un procesor sa aiba intre 88-89 Grade celsius inainte procesorul meu intel celeron 346 avea 43 Grade am apicat o pasta dar de la 83 Grade a sarit la 97-105 grade am mai fixat ventilatorul nu era pus bine e posibil ca sa fie de la ventilator? In prezent temperatrura este de 88-89 vedeti aici

http://img402.imageshack.us/i/temperaturap.png/

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

ESte foarte mare! 1. Curata de praf coolerul, dupa care schimba pasta termoconductoare dintre proc si cooler! Ceva nu este in regula acolo! Succes!

1 răspuns:
| Florin_4402 explică:

Daca nu ati inteles paretea cu 43 Grade pai cand era mai nau dar cu tipul s-a facut 83