| disoci a întrebat:

E normal sa iti fie teama si sa te simti stresat, din cauza ca iubita mea e cam suparacioasa si parca de fiecare data cand vorbesc cu ea e un stres. mi-e frica sa nu se supere iarasi

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În cazul ăsta, nu e fata potrivită.
Când iubești, abia aștepti să-i auzI glasul, să-i asculti povestile, ar trebui să te simti relaxat in prezența persoanei iubite, nu crispat, nu cu teama continuă că orice cuvânt ar putea-o supăra...

| T0T a răspuns:

E momentul să te desparți de ea. Nici eu nu am putut sta într-o astfel de relație când mă simt mai calm să stau singur.

| Nirvanaaa a răspuns:

In acest caz nu va potriviți. Intr-o relație cu cineva trebuie sa te simți relaxat lângă persoana respectiva nu sa stai cu stres dacă se supara oare sau nu. Te consumi pentru ceva ce nu are vreun viitor.

| 1997onur a răspuns:

Ia-ți dulciuri bro serios.