| RoXaaa a întrebat:

E sambata seara, si eu ma plictissesc de moarte straight face La voi e la fel?

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Eu ma plictisesc, dar acum ascult muzica si dau raspunsuri pe aici. Eu zic sa te uiti la un film si sa papi popcorn :p Uita-te la o comedie si trimite sms-uri eu asa fac cand ma plictisesc:d

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Acum este duminică dimineaţa, şi nu mă plictisesc pentru că conversez cu prieteni de pe TPU!

| mona a răspuns:

Eu nu ma plictisesc chiar deloc

| Vans a răspuns:

Mă uit la un film, după ce îţi scriu asta.
Deci nu mă plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsesc eu ceva de făcut. De obicei, dacă ascult muzică şi răspund pe TPU, nu mă plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă plictisesc. M-am simțit metaforică azi. Am postat o poveste pe wattpad, acum aștept critci și citesc poveștile altora. happy
Baftă să-ți găsești ceva de făcut!

| Zatharra a răspuns:

Nu chiar, dar pe-aproapewinking

| Cuvântul1 a răspuns:

La noi nu big grin

| maxy2343 a răspuns:

Naspa rau roxaaa se pare ca te plictisesti destul de des. Poi nu e plictiseala abia acum am terminat de vazut din nou lord of the rings prima parte, tocmai ca sa nu ma plictisesc, ma mai plimb pe aici pe TPU, ascult o muzica. Daca tot te plictisesti iti propun sa ma adaugi pe mess sapoi nu te las sa te plictisesti laughing