| uply a întrebat:

E vreo rusine daca esti baiat si porti inca o pereche de pantaloni pe tine pe dedesubt iarna,mai ales acum,pe gerul asta? Ma duc la sanius. Doar nu stie nimeni ce-ai pe dedesubt, si doar n-o fi sa racesc? Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| Herman_Hanelore_1993 a răspuns:

Nu e nici o rusne chestia asta, doar ca uni copii de clasele 5-6 sau mai mici vor sa para,, cool,, dupa parerea lor, dar in realitate is fac singuri rau si ajung raciti sau prin spitale cu aprindere de plamani si altele. Dupa parerea mea nu e nici o rusine daca ti la sanatatea ta.

| uply explică (pentru Herman_Hanelore_1993):

Tu meriti funda, insa nu stiu de ce dar nu ma lasa sa ti-o dau, nu-mi apare aici, in dreptul raspunsului tau.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e nicio rusine, nu te verifica nimeni ce porti pe dedesubt

| M25M a răspuns:

Normal ca este rusinos, poate sa fie si -20 de grade nu conteaza trebuie sa fii "cool"...

| andrei1237 a răspuns:

Nu este nici o rusine sa porti alta pereche de pantaloni pe dedesubt. Unii oameni rautaciosi vor rade de tine, dar tu sa nu ii bagi in seama.

| Lyndsey a răspuns:

Nu este nicio rusine! Sunt temperaturi foarte reci si faci foarte bine ca iti iei o pereche de ciorapi lungi sau pantaloni pe dedesubt. In caz contrar, vei raci. Plus ca, daca esti imbracat bine, hainele vor atenua cazaturile si asta este un lucru bun. Nu-ti fa probleme nici daca unul din prieteni observa asta. Apropo, ce varsta ai? (Sunt curioasa.)
Distractie placuta si weekend calduros!