| Tudor_Tudorel_1997 a întrebat:

E ziua fostei mele iubite. O cheamă Andreea. Aş vrea o urare pentru ea. Eu încă țin la ea dar ea a uitat de mine. Nici sa ma vada nu vrea. Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Forteaza-i usa, devasteaza tot prin casa. Daca aveai ciuda pe un amic/noul ei prieten, cauta-l si baga frica in el.
Daca are un job, baga-i strambe sefului, sau daca e la scoala, dirigintelui.
Zici ca te-a uitat, a? Las, sa te tina minte! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti mai bati capul daca te-a uitat? Da/o naiba. Balta e plina de peste. Ce oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune prin mesaje ca ti-a placut si nu regreti momentele cu ea, si poti sa incerci sa o inviti la o cafea dupa cateva zile de la ziua ei si sa ii dai niste flori.
Zi sa inteleagã ca vrei ca lucrurile dintre voi sa ramanã ok, pana la urma simte ceva pentru tine daca te ignora atat fie ea urã
Dar nu o bombarda cu mesaje, daca vrea bine daca nu nu
https://youtu.be/eNLTHUFQjNg

| leapșa a răspuns:

De ce sa-i faci o urare unei persoane care te-a dat pe block in viata ei?
Las-o in pace. Poate-i strici ziua cu urarea ta.