| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Eau un desen pe Minimax...Cu o fetita blonda si cu doua prietene una era roscata si una era bruneta. Ele ajutau pe toata lumea chestii din astea mai tin minte cateva versuri din melodie
"are i licar ea in ochi pe care nu. l ignori, fiinta ei vei ajunge sa o adori, o astfel de fetita vezi a rare ori, are-o licar ea in ochi pe care nu. l ighori"

Cam atat tin minte...
Cum se numea desenul?
Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nyky_1703 a răspuns:

Holly Hobbie

100% asta este rasptongue

sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Holly hobie
ce-mi placea inainte love struck

| BETTY_3018 a răspuns:

Holly hobie

| Beibiii_7101 a răspuns:

Cred ca spioanele, fetitele powerpuff
credtongue. da astea parca sunt pe carton network

| DulcikDeea_8352 a răspuns:

Holly hobie se numea. Buna sunt Andreea, nu prea imi place desenele dar melodia e super tare vrei sa mai vorbim? Idiul meu este andreea.lumiere daca ai timp cantacteaza-ma poate vom mai vorbi si poate ne vom cunoaste mai bine. Atat am avut de spus sper sa-ti fi fost de folos wave

| Cornivschi_Maria_1998 a răspuns:

Holly Hobbie and friends