| mardeamor a întrebat:

Era odata un fel de emisiune cu un casting parca pe mtv unde erau mai multi tineri si aveau provocari pentru a ajunge sa joace intr-un rol dintr-un film mi se pare ca saw si le punea gandaci pe ei diverse prostii pana la urma a castigat o negresa as vrea sa imi aduc aminte cum se numea dar e imposibil am uitat complet ma ajuta cineva care s-a uitat isi aminteste? multumesc

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Si eu ma uitam cand eram mai mica.
Emisiunea era pe MTV dar a fost desfintata. Nici pe net nu se mai gaseste.

| En3Rgi a răspuns:

Scream Queenbig grin

| ZeHelp a răspuns:

Se numeste Scream Queen dar nu mai exista.