| bananagamerya a întrebat:

Eram cu prietena mea. Ei i s-a părut că o rudă moarta de a mea m-a strigat, m-am întors dar n-am văzut pe nimeni și nimic. Ce-ar putea însemna?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca sunteti prosti.

| Hammurabi a răspuns:

Și dacă te întorceai și vedeai în spatele tău ruda moartă, ce făceai?

| Mayhem666 a răspuns:

Reactia ta e foarte bizara. Eu nu as fi intors capul sa ma uit, stiind ca persoana X e moarta. Eu m-as fi uitat ciudat si i-as fi zis, ca nu e posibil, pentru ca persoana X e moarta, nu are cum sa ma strige. Mai ales ca prietena ta a fost cea care a auzit, nu tu, deci ar fi fost ciudat ca tu esti cel care a intors capul, nu ea. Si chiar daca iti spunea, tot nu era motiv ca tu sa intorci capul, stiind ca persoana X e moarta. Si de ce pareai asa de surprins cand ai spus ca nu era nimeni cand ai intors capul? La ce te asteptai? Te asteptai ca persoana moarta sa fie acolo prezenta?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Înseamnă că prietenei tale i s-a PĂRUT că a auzit vocea unei rude moarte. Mi se mai întâmplă și mie să aud voci (de ex: noi, în clasele primare, ne ridicam în picioare și salutam în cor: "Bună ziua!" în fiecare dimineață, când intra doamna învățătoare iar acum, când ne pune doamna profesoară de biologie să ne ridicăm în picioare, parcă pot auzi glasul robotic al corului nostru de elevi, ce mi s-a întipărit în minte după atâția ani).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori a tras ceva pe nas ori suferă de o boala mintală.

| nonepasa a răspuns:

OMG esti blestemat/blestemata