| niiil a întrebat:

Este a 3a oara cand pun intrebarea asta pfff. Deci trec la subiect, daca ma puteti ajuta va rog cu o solutie : cand intru pe messenger de la un alt computer nu merge parola dar cand intru de la cel de la mine de acasa merge deci e simplu nu pot intra pe mess decat d la pc-ul meu de la alt pc nu. ce pot face sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai delogheaza-te de pe pc-ul tau din Yahoo Messenger si apoi poti sa intri de pe alte pc-uri!

neluL
| neluL a răspuns:

DE acum cand lasi mesaj foloseste @numele meu sau private messege ca sa pot sa-ti raspund repede!

Dar ceva trebuie sa scrie cand nu te poti conecta de la alte pc-uri! De exemplu daca in adresa email sau parola ai caractere speciale cum sunt astea e normal sa nu iti mearga!
http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html sau poate folosesti diacritice sau altceva!

| niiil explică:

Nu merge ca am incercat normal ca asa faceam, nu eram logata si acasa si in alta parte pur si simplu cand sa intru de la pc-ul lu varmea sau a mamei nu merge decat d la a meu si parola am tot schimbat-o si la mine merge si in alte pc nu... mi s-a zis ca ar fi ceva de la IP da nu cred ca are legatura IP -ul cu logarea mea pe messenger.