| Luci88 a întrebat:

de ce nu pot intra pe messenger? am incercat mai multe id-uri si nu merge nici unu, decat pe E-buddy merge sa intru. am facut un mess nou si merge sa intru dar pe alea vechi NU! de ce? ma puteti ajuta? FundaX

4 răspunsuri:
| Danutsyk a răspuns:

Messenger 10 sau alta versiune, daca nu merge nici asa inseamna ca e de la windows. Misa intamplat

| drE99 a răspuns:

Nu te poti loga sau nu merge messul?

| Luci88 explică (pentru drE99):

Nu ma pot loga

| drE99 a răspuns:

Problema e de la ora seteaza ora mai ales daca ai laptop si antivirus peceu il seizeasa ca pe un virus daca nu inceafca mess 11