| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey Hey! Ce faceti? Daca m'ati putea ajuta si pe mine...Dau Funda big grin. Cineva imi tot intra(nu stiu cine) pe ID-ul de messenger azi dimineata si acum, cand am venit de la scoala nu mai pot sa intru pe mess(mi-a schimbat parola).Cum pot sa imi recuperez ID ianpoi?
P.S: Numai stiu decat una din intrebari

4 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Pai e cam greu daca nu stii nici intrebarile. Si nici nu cred ca e posibil. Incearca sa iti amintesti intrebarea sau daca nu iti faci un id nou si le zici celor ce au adresa ta ca intra altcineva. Poate ca vorbeste cu ei si altele.

| LastNight1324235436 explică (pentru iShadowz):

Dar exista vreun program prin care sa spargi parola? pentru ca parola mea nu o stia nimeni si acum...

| iShadowz a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Pai exista.
Dar nu le gasesti la nimereala pe net...
Astea tin de hackeri tongue
Sau poate pur si simplu a nimerit-o. thinking

| BiyaBiy a răspuns:

Cineva inti poate inra pe el daca iti dai idul prietenilor tai. Poate unul dintre prieteni tai a facut-o daca tiai da mess-ul