| Patrăţel a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand te uiti la ceas si este fix, te iubeste "cineva"? love strucklaughing mi se intamplaa foarte dess si mi se pare ciudat:-ss

Răspuns Câştigător
| PufffRozzz a răspuns:

Buna

Da este foarte adevarat, cel putin, eu de fiecare data cand ma uitam la ore fixe, se adeverea ca cineva ma iubeste

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am avut o perioada in care ma uitam numai la si un minut. da numai si numai atunci.ma exaspera.asa ca am inceput sa ii intrebare pe altii cat e ceasul` ca si-asa aproximau prin lipsa
apoi la fix, la si 59 si la 11:11, 12:12, etc.si si iar la si un minut.si iar nu ma mai uitam la ceaslaughing
asa ca le-am dat incolo de superstitii ca si-asa nici nu ma iubeste nimenihappy

| AddaXD a răspuns:

Pai da, asa se zice...ca la fiecare ora este ceva anume, aveam o foaie pe care am notat toate orele, dar nu o mai gasesc. o voi cauta si daca o gasesc iti voi trimite mesaj privat cu ce este la fiecare ora happy

| Bya132 a răspuns:

Sunt doar niste superstiti, sunt foarte multe superstitii, cum ar fi daca ora si minutul sunt egale ( ex. 10:10, 19:19 etc ), te iubeste un om, ( baiat/fata ), nu putem fi siguri daca nu au un strop de adevar, dar in orice caz, este o superstitie.

Numai bine!

| forever4you a răspuns:

Poi si adica cum, Angelina Jolie se uita numa-i la orele fixe la ceas...este o prostieoh go onam mai vazut odata ca daca iti apare in cos de iubeste cineva, asta ar fi insemnata ca Angelina Jolie avea fata plina de cosurilaughing

Sunt doar niste prostiiwinking

| Nede a răspuns:

Nuu.este doar o superstitie laughing

| Patrăţel explică:

Eu zic ca e adevarat, deoarece ''cineva'' whistling imi spunea ca ma iubeste siii. exact atunci era fix happy si am ramas putin surpinsa. oricum cand esti indragostita crezi orice prostie love struck

| Izy a răspuns:

Nu cred.

| adinutza_7858 a răspuns:

Da stiam si eu de asta eu cred...

si inca ceva... daca te uiti la si 59 inseamna ca nu te iubeste

si daca e ceasul 11:11 sau 14:14 sau 22:22 inseamna ca nu te minte( persoana iubitre)