| cara14 a întrebat:

E adevarat ca daca te uiti la ceas cand e fix cineva te iubeste si daca e de exemplu 02:00 e cineva cu libera B?

8 răspunsuri:
| unbaiatanonim a răspuns:

E adevarat ca numarul 14 reprezinta idiotenia in mitologia greaca?

| cara14 explică (pentru unbaiatanonim):

Esti uimitor...ma bucur ca te iei de numarul id-ului meu

| unbaiatanonim a răspuns (pentru cara14):

You got it!

| cara14 explică (pentru unbaiatanonim):

Wow u are awsome!

| Dianna21 a răspuns:

It`s a joke :*. Mda cam asa e povestea, dar nu e adevarat laughing. mai glumesti cateodata... cand te uiti la ceas si esti cu cineva si spui " Uite, e fix. ma iubeste ~cutare~!".

| A2895 a răspuns:

E la fel de adevarata ca si aia cu pisica neagra care iti taie calea si dupa aia o sa ai ghinion sau ceva de genu'. Daca se intampla sa fie adevarata toata chestia asta, e pura coincidenta.

| Answer95 a răspuns:

Asa se zice...dar s-ar putea sa fie adevarata.si daca e ora 2:00, este a doua cifra din alfabet deci da este, B.

| ByBogdy37 a răspuns:

Nu. asta este o porcarie, nu trebuie sa crezi, sunt superstiti, dar asa se zice ca daca e fix se zice ca cineva te iubeste.
funda?