| elutzagty a întrebat:

E adevarat ca daca te uiti la ceas la 59 te iubeste un blond?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cât de naivă trebuie să fii, ca să crezi că cele două au vreo legătură? Dacă te iubește, te iubește indiferent de ora, prețul la țigări sau vremea de afară. La fel și dacă nu.

| CandyTetris a răspuns:

Depinde.Prietenul tau e blond?

| MadnessCaffe a răspuns:

E adevarat ca daca pui intrebari ca Costyna_2891, scade IQ cu 50 la fiecare intrebare?

| Loveis4free a răspuns:

Sunt doar prostii, nu la mai baga pe toate in seama

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! mai mult sunt superstitii fara suparare, ca faza cu zana maseluta etc. te pup.

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Da... si daca te uiti la si 58 te iubeste Brad Pitt yawn

| Aromă a răspuns:

Categorc nu! Ce legătură are una cu alta? Vreo explicaţie logică, ceva?