| AlexDorinel a întrebat:

Va plac mai mult fetele naturale sau cele machiate etc?

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Naturale

| Drimmero a răspuns:

Si, si. Le prefer cu putina culoare pe fata, le arata mai bine

| GabiDumitrescu a răspuns:

Natural-machite. Machite, nu machiate. In rest, uneori un machiaj decent poate ajuta.

| Simpatic a răspuns:

Cred ca intrebarea era mai corecta "va plac fetele naturale sau cele tunate?", asa machiate sunt cam toate

| Emma30555 a răspuns:

Eu consider ca o fata, o femeie este în regula sa se macheze puțin, nu strident dar e ceva feminin. În funcție de eveniment și ora din zi își poate adapta machiajul. Deloc machiaj, adică natural cum spun mulți doar la plaja as vedea normal. Dar repet ma refer la machiaj natural, feminin.

| alexalx1234 a răspuns:

Naturale, dar nu prea mai există

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiate foarte mult - transmit semnal prin machiaj că vor să fie bulite.
Alea naturale transmit semnal că nu vor sex și poate sunt și virgine.

| Cheo0S a răspuns:

Machiate.

| tudorvolcano a răspuns:

Cam toate fetele și-au stricat fața cu machiaj.
Ar trebui să aștepte să se reașeze fața, și la final e mai frumos natural.

Între un ten natural, niciodată machiat, și unul machiat, prefer pe cel natural.

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Astia care zic naturale mint sau n-au vazut femeie nemachiata

| StefanDrg a răspuns:

Naturale

| Fabianaa a răspuns:

Naturale niciodată. Cu cât mai mult machiaj cu atât mai bine.

| Cretinul112 a răspuns:

Machiate.

| SkateFunk a răspuns:

Naturale mereu

| BumiWolfie15 a răspuns:

Mie nu îmi plac fetele happy. În schimb, le respect pe cele care nu își pierd timpul pentru a se transforma în niște mascote ambulante, ieșind în evidență prin inteligență și nu prin o "frumusețe de model " închipuită.

| Mariaa005 a răspuns:

Sunt fata si prefer sa ies mai naturala ca
make-up (nu suport sa am tenul încărcat )dar ador sa mă aranjez si sa am o ținută buna de fiecare data, nu tine de parerile altora, sau ca vreau sa ies in evidenta doar prin aspectul fizic, dar vreau sa imi pun in valoare partile pe care le ador la mine, fie ca par sau nu îngâmfată, nicio fata nu e "mascota " (cum spun unii) daca are grija de ea si arata bine, doar se iubește si cel mai probabil nu-i pasă ca va veni unul să-și dea cu parerea când nimeni nu a cerut asta.

| ionescuvasile007 a răspuns:

Nu imi plac femeile.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiTpuMolostina a răspuns:

Nu conteaza. Daca lor le place sa se ascunda cu machiaj lasa-le asa.