| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este adevarat ca cu cat analizam mai mult viata, cu atat cadem mai mult in depresie si nebunie?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Unde ai auzit asa ceva?
Mi se pare o tampenie! Un fel de "crede si nu cerceta".

E bine sa cauti raspunsuri si la cele mai tampite intrebari, sa stii cat mai mult!

Răspuns utilizator avertizat
| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Pai are si el dreptate, adica poti afla o gramada de chestii care te dezamagesc... De exemplu eu m-am uitat la un serial, mi-a placut extrem de mult, am cautat mai multe informatii despre actori si cel din rolul principal a marturisit ca e gay, mi s-a facut scarba instant!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda, pot sa spun din propria experienta.
Dar analizand-o si mai bine, mi-am revenit. (cred)

| OldSoul a răspuns:

Tot ce e posibil...

| alina1234555 a răspuns:

Posibil, depinde cat timp iti petreci zilnic analizand toate detaliile. Eu zic sa te bucuri de lucrurile frumoase, nu sa analizezi tot, nu rezolvi nimic.