| Stropdeploaie a întrebat:

Este adevărat că Halep s-a combinat cu Smiley?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Asta e, daca e sa fie, o barfa desprinsa din Click! sau Libertatea.
Simona nu are timp de combinatii. Ai vazut meciul ei cu Serena Williams? Sa ai capacitatea sa schimbi jocul Serenei cand ea e un tsunami pe teren, si nimeni nu i-ar fi rezistat, asta e ceva, chiar si Serena a recunoscut-o ca ea nu o poate face. Si Simona nu ar putea-o face daca nu ar avea tenisul in sange, daca tenisul nu ar fi viata ei. Si asta presupune ca nu mai e loc de altceva, cit timp va fi capabila sa joace. Chiar daca va ajunge fata batrina. Pentru ea tenisul e mai important, si de aceea a si ajuns unde este.

| Hammurabi a răspuns:

Da, o întreabă în fiecare seară de unde vine la ora asta.

| Adi88 a răspuns:

Au facut si sex

| TheCrusader a răspuns:

"Simona îi este foarte dragă, atât lui, cât și nouă, cei de la casa de producție. Dar între ei nu este nimic. Smiley a fost la meciurile Simonei, ca și suporter, întrucât se cunosc iar el se află în America, în această perioadă", a declarat pentru Libertatea sursa mai sus-menționată. (https://www.replicaonline.ro/......a-268164/)

| Rihhana1 a răspuns:

Eu zic ca nu.

| EvilMayDie64 a răspuns:

Intrebarea asta, prietene, era de actualitate in 2016, 2017 laughing).

| Stropdeploaie explică (pentru EvilMayDie64):

Uite eu azi am deschis tv ul si am auzit stirea!

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Iar au reincalzit ciorba asta? Nu era Smiley cu Gina Pistol?

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Cum? Cce