| Myssteriusthanlife a întrebat:

Este adevarat ca miley cyrus se drogheaza vreau adevarul eu am vazut filmulatul dar nu stiu ce sa cred ori ca acolo era drogata ori se proastea si ea? dau funda la cel mai adevarat raspuns

7 răspunsuri:
| Mist a răspuns:

Nu se drogheaza.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa se drogeze. A fost doar obligata de prietenii sai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se drogheaza este o nesimntita de asta isi pierde fanii nu, dar daca chir iar pasa de fani nu sar mai droga, grogul este o prosie.Maily pacat de tine esti deadreptul egoista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se drogeaza am id ei si mi-a spus ca da sa drogat la ziua ei de nastere cand a facut 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu pur si simplu cred ca se drogheaza nu cred ca poti sa te prefaci sa razi ca o proasta.scz ca am facut-o proasta dar asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se dricheaza! vreau si eu id ei cine il are plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap nai ce sa-i faci daca asta a ales ia isi distruge viata degeaba dar mrg nu-mi pasa sa faca ce vreawinking