| DavidCopperfield a întrebat:

Este adevarat ca : Ne nastem ca sa murim, sau mai nou ca sa ne chinuim. Continui cu ce am inceput : Ne nastem ca sa murim, si murim ca sa traim? Lumea de dincolo, e dincolo de aproape? Sau aproapele e pe langa dincolo?

Răspuns Câştigător
| IceKitty18 a răspuns:

Ne nastem ca sa ne facem un scop, sa ne bucuram de acest dar si sa pretuim ceea ce primim si facem pentru ca nu stim daca asta e tot ceea ce primim, daca dupa aceasta moarte s-a sfarsit totul sau e un nou inceput mai bun sau mai rau