| Sara2 a întrebat:

Este adevarat ca taurina este urina de taur? la cat redbul am baut imi vine rau cand ma gandesc ce aberatie am auzit, voi ce stiti asa e sau nu?

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Taurina din băuturile energizante este o substanţă sintetică, uite citeşte aici şi te lămureşte şi nu mai crede chiar tot ce auzi... http://ro.wikipedia.org/wiki/Taurin%C4%83

| Ana a răspuns:

Eu din cate stiam energizantele contin sperma de taur, doar am auzit de la cineva acum nu stiu daca intr-adevar este adevarat big grin

| love44katyp a răspuns:

Nu este adevarat, am vorbit cu un om care lucreaza in asa ceva. nici nu e comestibila... ti s-a facut rau dupa ce ai baut redbul? NU! fundita te rooooog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e...imi pare rau pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e pishat de taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit ca taurina din energizante e cu sperma de taur(mda aiurea).straight faceSi taurina nu e foarte buna pentru ca ea poate creste riscul de a face un infarct miocardic. Sfatul meu :nu beti energizante decat daca sunteti foarte obositi si atunci mai bine beti altceva.Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is in clasa a 5 a la scoala gen 30 Timisoara si am baut la scoala un energizant.Atunci repede toti ai baUT SPERMA DE TAURlaughing. Dupaia sar gardul de la scoala merg sa isi iau si ei. E adevarat contina sperma de taur?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro