| ElizaMaria199 a întrebat:

Este adevarat ca va fi sfarsitul lumii in 2019?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vine nici un sfarsit

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este tot atat de adevarat cum au fost si in anterioarele zeci sau sute de predictii de acest gen, respectiv false preziceri, lansate de sarlatani su falsi prooroci.

| RAY a răspuns:

Este adevarat ca va fi sfarsitul romaniei in 2019?
doamne dai sa fie

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru RAY):

Eee,nu va fi curând in nici un caz dar peste 20 de ani te asigur ca România nu va mai fi cum este acum
Va ajunge un fel de Algeria sau Venezuela!

| RAY a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Minunat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, deja se vand bilete.
Sunt curios cine va fi in deschidere.

| Celcestietot a răspuns:

„Cât despre ziua aceea, sau ceasul acela, nu știe nimeni, nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl." (Marcu 13:32)

Nu te mai lua după tot felul de profeți mincinoși, citește din Biblie dacă vrei răspunsuri.

| SilentRain a răspuns:

Doame ajuta sa vina o data!

| Furnicuta000 a răspuns:

Si cand te gandesti ca in 2012 oamenii erau asa de siguri ca vine sfarsitul lumii incat au facut un film despre asta laughing

| deeeaqq a răspuns:

În fiecare an e sfârșitul lumii, so...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Preziceri de astea au fost dinainte sa se nască bunicii noștri! de ce asta ar fi adevarata?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu vreau sa vina

| relian a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Vorbesti sa nu adormi probabil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iei dupa toti profetii de rahat.

| ElizaMaria199 explică:

A ok multumesc frumos petru raspuns