| AnaEindragostita a întrebat:

Este adevarat ca vom muri in 2012?

32 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Daaa :X
De abia aştept.

| MistikkGirl a răspuns:

Sincer, nu! Cand Dumnezeu o sa doreasca sa murim atunci o sa fie, dar de 2012 cineva o alcatuit aceasta poveste, ca sa sperie lumea.

| Firefly a răspuns:

Nu stim nimic.Nimic nu e sigur.Numai Dumnezeu stie cat vom trai.Important e sa ne traim viata! De ce sa ne facem griji ca vom muri in 2012? Daca ne stresam, putem schimba cu ceva situatia?

Important e sa ne distram si sa ne bucuram din plin de viata!

| shadovv a răspuns:

Lol... nu

| Pho3nix a răspuns:

Altii...

| lildex a răspuns:

DA! si daca m'as lua dupa aceasta prostie de povestioara inventata m'as lasa de scoala, pentru ca sunt in clasa a 10'a si pana la bac mor. Terminati cu naivitatile astea. Apocalipsa este facuta sa fie mereu actuala!

| Hombre a răspuns:

Gandeste-te la proiecte de viitor si lasa moartea in pace, vine si vremea sa te gandesti la ea gand vei imbatranii.

Răspuns utilizator avertizat
| ~~Ingerasul Riri:D~~ a răspuns:

Nimeni nu stie cand vom muri.si atunci cand va veni vreamea toti vor muri nu va mai ramane nimeni.2012.nu imi doresc sa se intample si chiar nu cred ca vom muri in 2012 sunt doar premonitii.se zice ca omamenii se vor sinucide pentru ca le e fricaa
eu spun ca attunci cand va vrea dumnezeu se va intampla. dar traiesteti viata ca nimeni nu-ti va putea da inapoi anii de copilarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred aceasta prostie adica de unde stiu ei ca murim in 2012? daca cineva va spune ca peste 17 ore murim voi chiar o sa credeti asta? logic nu pentru ca nu aveam de unde sa stim cand vom muri, deci stati calmi, numai Dumnezeu decide cand murim asa ca nu va mai faceti griji si plus ca 2012 e doar un film facut pe calculator nu e real, e inventat de americani, si nu va mai ganditi la asa ceva si traitiva viata, toti avem o viata inainte! pup:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu vom muri. Dar vor exista anumite schimbari legate de noi si galaxia noatra. Si apropo c0rn3l1uss daca vrei sa mori e suficient sa spui. Maine sigur voi muri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C0rn3l1uss daca abia asteti sa mori du-te si imbuscate ...sau aruncate de la balcon si nu mai vb ca o/un proasta/prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii!

| Necunoscută a răspuns:

Ups! Corecţie! Nu "vom muri" ci "vei muri". happy N-am de gând să mă alătur ţie straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat sunt prosti cu apocalipsa si alea alea nu vom muri in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din baia mare maramures si am doar 13 ani dar sincer eu cred ca pamantul se va schimba si nu va murii asa multa lume si am si un argumentbig grinUMNEZEU NU NEA FACUT SA NE DISTRUGA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa zic ceva, sunt tot eu piticu de 13 ani din baia mare si daca va tot ganditi la 2012 si la moartea noastra atunci ce rost mai are sa ne gandimn la planuri de viitor... lua fel de bine pot sa renunt la cls a VII-a pentru ca oricum mor si nu-mi mai folosesc cunostintele...vati gandit la asta si oricum eu zic(nu ca asi avea experienta de viata sau asa ceva)sa va faceti intai un viitor si cand vedeti ca e asigurat si bine infipt atunci sa va ganditi la moarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU n-are cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu vem muri nimeni nu stie cand vom muri este o prostie. eu cred ca toata prostia asta au facut-o cei care au facut filmul 2012 ca sa fie mai vizionat la cinema si mai vandute cd-urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu vom muri totul e o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da toti oameni vor muri nici un om nu este nemuritor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este adevarat! Cand o sa vina venirea lui Dumnezeu stie doar El nu si lumea. Cand o sa vina Domnul nu stie nici macar fiul sau apai lumea. Nu este adevarat! Nu vom muri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu daca vom murii in 2012! Dar cred ca este ceva care nu ar trebui bagat in seama. Daca voi baga aceasta povestioara in seama ma voi lasa de scoala? Numa voi lasa de scoalanu imi fac griji! Ca vom muri in 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca numai DUMNEZEU stie cand vom murii eu cred in Dumnezeu cine crede sa scrie pe acest sait ca da crede in Dumnezeu si sa nu creada raspunsul da sau nu fiind ca noi nu am creat lumea dar este adevarat ca noi oamenii am distrus munca lui Dumnezeu.NU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. numai dunmezeu are acest raspuns

| lavinia_3067 a răspuns:

Numai dumnezeu poate sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred., Cand o sa vrea DUMNEZEU o sa murim. Ce imi pasa mie. Important e sa ne traim viata la maximm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu, dar sper ca nu vom muri. Daca da, oricum Dumnezeu va face o alta Planeta in care vor incapea toti oamenii:si din Rai si de pe pamant.