| JesyQa a întrebat:

am si eu o intrebare laughing)))) Este adevarat ca in 2012 nu vom muri? *_* Raspunsul care o sa cred cai drept prineste funda

Răspuns Câştigător
| JustOneSmile a răspuns:

Maria,intr-o buna zi lumea nu va mai exista,nu exista informatii clare(nu inca), nimeni nu e sigur in ceea ce priveste viitorul omenirii, 2012 nu este anul in care vom muri, cu siguranta nu happy.Eu zic ca pana atunci tu sa iti traiesti viata si sa te distrezi cat poti tu de mult.

2 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Intrebarea este daca stie cinava cand va muri. Nimeni. Nimeni nu are siguranta zilei de maine. Poate vom trai pana la adanci batraneti poate nu.

| JesyQa explică (pentru ramonica1979):

Da e drept dar eu ma refeream la 2012 cica sfisitul lumi