| NonZarek a întrebat:

Este adevărat ce se spune? Dacă înghiți un fir de par va trebui sa mergi la spital sa te operezi?
De mic mi s-a spus asta și acum, ca am crescut, nu știu dacă sa mai cred sau nu.

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pai daca ai noroc sa nu mearga la plamini nu e o problema, dar am avut o colega care a avut o pisica in casa si i-a mers firul de par a pisicii in plamini si a trebui sa fie operata la 21 de ani.Alte cazuri nu stiu doar asta a colegei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e unul singur, nu e așa problemă. Dacă sunt foarte multe, se poate ajunge la operație,