| anonim_4396 a întrebat:

Este bun daca as folosi un unguent cicatrizant pentru niste rani de la cosuri?

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Unguentul de galbenele e foarte bun, nu iti lasa nici semne urate si se vindeca foarte rpd.Il poti cumpara de la plafar sau farmacie.

p.s:Eu il folosesc si sunt multumita de el.

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca mai bine cauti tratament pentru astfel de ten. Iti trec ranale, dar ce faci daca apar alte cosuri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In maxim o saptamana s-ar vindeca?

| luniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca da, depinde si de cat de mari sunt ranile.Dar nu inteleg, ai strors cosurile?

| anonim_4396 explică (pentru luniii):

Da le.am stors

| luniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu mai storci cosurile, du-te la dermatolog o sa iti prescrie o reteta cu antibiotic(pentru cosuri) si o solutie /crema ceva, depinde cat de multe ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta e ideea ca niciodata nu am avut....de cat unu doua, dar mi.au aparut asa pe obraz un cosulet apoi iar unu si eu le storc mereu si inainte le storceam si treceau ele si piele revenea la normal, dar de data asta le-am ranit cam aiurea si de asta zic si cred ca cel mai bine ar fi sa imi iau o crema de galbenele ca si mama mi-a zis la fel si mai multi si dupa cum se pare si tu spui acelasi lucru, in rest imi apar rar cosuribig grin