| laurici03 a întrebat:

Este ceva daca iti rupi o alunita?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este foarte periculos. In afara de riscul unei infectii exista si riscul unui cancer. Trebuie consultat un dermatolog in caz daca se intampla acest lucru. Succes!

| cicilica a răspuns:

Poti sa faci cancer de piele si multe altele daca nu mergi la dermatolog.
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t217005.html

| Simona a răspuns:

Din informatiile mele, stiu ca poti face cancer
Iar asta ti-o spun la sigur fiindca si bunica mea avea aceasta problema. iat netratan-du-se a facut cancer
Fugi repede la medic
te pup si ai grija de tine

| Anileda a răspuns:

Fugi la dermatolog, nu este de joaca cu alunitele.

| RoxAnana a răspuns:

Normall du-te de urgenta la doctorrr!

Răspuns utilizator avertizat