| anonim_4396 a întrebat:

Este corect,ca la intrarea in scoala, in fiecare zi (la gimnaziu ma refer ) sa se verifice tinuta elevului? sau este abuz?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu sunt la liceu si nu ne lasa sa intram daca nu avem uniforma, legitimatie sau daca suntem imbracati sumar, si nu face nicio exceptie.Asta tine de regulile fiecarei scoli, nu ai ce sa faci...

| Creatorul24 a răspuns:

Logic ca este corect. Asa se face si la liceu. Elevii trebuie verificati pentru a nu veni in tinute neadecvate. Fara verificare ar mai avea putin si ar veni in lenjeria intima.

| Bhfujdfyu3 a răspuns:

Nu mi se pare normal.