| anonim_4396 a întrebat:

Între bacalaureat și examenul pentru carnetul de șoferi. Care e mai greu?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fin serioși. Dacă examenul de permis e ceva așa de complicat încât să îl compari cu bacul...

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru suntserios):

Am intrebat deoarece am auzit de mulți tineri care au luat bacul dar au picat de nenumărate ori examenul de conducere.

| suntserios a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Si ce treaba are una cu alta?

| dullcat a răspuns:

As zice Bacalaureatul, din moment ce statisticile nu sunt deloc imbucuratoare.Totusi de carnet dau si unii care abia stiu sa citeasca, pe cand invers nu prea e posibil.

| Hyperion7 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred că bacullaughing
Alții mai iau examenul pentru permis, dar bacul nici cu meditații nu-l iau și cunosc cazuri laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Bacalaureatul evident. Adică bacul e un examen din toate lucrurile pe care le-ai făcut în toți anii de școală, în timp ce pentru carnetul de șoferi înveți niște întrebări pe de rost + câteva luni de condus

| Miruna333 a răspuns:

Unul este despre memorarea a zeci de opere si celalalt se bazeaza pe abilitatile tale de condus, oare care e mai greu

Răspuns utilizator avertizat