| thelowe a întrebat:

Este pe aici vreun student la facultatea de automatica sa calculatoare din cluj?

Răspuns Câştigător
| rekinu94 a răspuns:

Pai te-s putea ajuta maiales daca dai si fundalaughing)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dragoste si sex?

| thelowe explică (pentru anonim_4396):

Mi-am cerut scuze pentru categorie.ideea e ca aceeasta este cea mai populata categorie.

| rekinu94 a răspuns:

DA EU Funda!
Stau chiar langa UBB

| thelowe explică (pentru rekinu94):

Am pus aceasta intrebare pentru ca as vrea niste deltalii referitoare la cursuri.

| thelowe explică (pentru rekinu94):

Asa.la ce specializare esti?

| thelowe explică (pentru rekinu94):

Eram sigura ca dupa ce primesti funda nu o sa mai zici nimic.laughing

| rekinu94 a răspuns (pentru thelowe):

Pai te-s putea ajuta maiales daca dai si fundalaughing)

| rekinu94 a răspuns:

Scuze da n-am mai intrat pe TPU uite id meu de mess si vorbim acolo, andrei_ionut1038

| rekinu94 a răspuns:

Acuym nu sunt pe mess da baga-ma in lista, sau lasa-mi tu idul tau...