| andreutz a întrebat:

Eu nu inteleg un lucru...cine hotaraste care raspuns este castigator? nu cel care pune intrebarea? mi se pare ciudat pentru ca la intrebarea mea vad ca deja s-a desemnat un raspuns castigator... dar nu eu! cum se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca nu desemnezi tu un castigator in 3-4 zile dupa ce ai pus intrebarea, el este desemnat automat de sistem in urma voturilor primite de la ceilalti utilizatori TPU.ro.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Presupun ca ai intarziat cu desemnare castigatoului si in acest caz a decis administratia TPU. Mira

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu decide administratia tpu.ro aici ti-am copiat un e-mail de la tpu.ro sa vezi ca raspunsul castigator se desemneaza SI pe baza voturilor de la ceilalti utilizatori tpu.ro:
''Raspunsul tau la intrebarea Cum se planteaza zambilele? a fost desemnat castigator in urma voturilor primite!''

| monicaclaudia a răspuns:

Pai nu mi se pare corect nici mie ( desi primesti multe raspunsuri dar daca nu te ajuta la ceva ( nu poti ca sa dai un vot ((. eu am inca o intrebare ( la care nu am desemnat un cistigator deoarece nu am gasit solutia ( deci de ce sa desemnez un cistigator daca nu este unul ((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca citeai "Intrebari frecvente" nu mai puneai o intrebare inutila.