| JohnPrice a întrebat:

Este serioasa firma de curierat sameday? Coletul mi-a ajuns la ei in centrul din Craiova noaptea pe la 12 iar astazi toata ziua nu s-a auzit nimic de el, nici macar un mesaj ca ar veni azi sau maine in posesia mea. Intrebarea următoare este, sunt seriosi cei cu sediul din Craiova? Ar trebui sa primesc un sms ca voi primi coletul in ziua respectiva sau trebuie sa ma astept sa ma sune direct?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te vor suna.

| Yuoia a răspuns:

Craiovenii si seriozitatea?! Niet!
Am vazut acolo ceva ce nu se practica nicaieri. Am vrut sa cumpar ceva de la electronice. Nu m-au lasat sa probez produsul. Trebuia sa-l achit inainte. Si daca e defect? Pai, faceti retur daca va acceptam. Aha! Au produse proaste si asa vor sa scape de ele.