| KamaSutra a întrebat:

Este trist ca vad in jurul meu tot mai multe rautati. Acum intrebarea: cand ai facut ultima data o fapta buna? Sau ceva care sa ajute pe cineva?sad

43 răspunsuri:
| William a răspuns:

Azi.

| RAY a răspuns:

De ce trebuie sa facem fapte bune? eu din stiu suntem egoisti si facem totul din interes, unde vezi tu fapte bune in fine

| T0T a răspuns:

Când mai vin diferiți oameni la noi în clasă și cer bani pentru anumiți oameni care au nevoie de operații și mai e lume care dă. Eu nu prea am bani la mine.

| LoveSleep a răspuns:

"Am dat like unui copil bolnav de cancer".
Se pune?

| OldSoul a răspuns:

Ieri, incerc sa fac cat mai mereu fapte bune, dar asta e in functie de starea mea si de posibilitati.

| Doub a răspuns:

In fiecare zi incerc sa fac ceva bun.

| AirănMeidăn a răspuns:

majoritatea persoanelor fac fapte bune fiindca apoi se simt bine si au senzatia aia ca "oh hei am facut o fapta buna iee, ce om bun sunt", deci din egoism
"fapte bune"... prea vag

ma rog, astazi i-am rupt din greseala o bacnota de 50 unui coleg
ups

| KamaSutra explică (pentru AirănMeidăn):

Bravolaughing

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

rolling on the floor Asta a fost o fapta buna, adica cine stie ce inutilitati ar fi putut achizitiona pentru persoana lui.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Astăzi, am ajutat o colega la tema la istorie smug

| Croampa a răspuns:

Azi! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac oamenii din jurul meu sa rada.Se pune?

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Pai si eu fac cam acelasi lucru, deci in acest caz chiar se punelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi.
Am cedat locul meu unei gravide si am ajutat pe cineva sa care niste genti.

| Happyjump a răspuns:

Astăzi cand am primit rest 20 de bani am pus 10 bani in cutia pentru donatii. Si am mai dat si un Like la o poza distribuită cu un copil cu cancer cu un carton in mana.

| Kyılε a răspuns:

Fapta buna zici

| Kyılε a răspuns:

Ah ca ti-am rasp. la intrebare (azi, nu maine laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Ha ha ha, ce.am mai raslaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Seriosule laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

De fapt serioaso...dar o sa incerc sa trec cu vederea faptul ca ai crezut ca sunt baiatlaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Esti fata? Nu si imaginea ta.

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Mda,chiar sunt FATA, cel putin anatomia asa spunelaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Hai ca stii la ce ma refer, afurisito! laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

rolling on the floor oare asa sa fiee, micutule KyelLe?rolling on the floor
App ai un nume complicatsad

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Ky-Ca
e-i
lLe-l
=
Kail
winking

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Wowsad
Ok Kail, de ce nu l.ai pus direct asa?

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru ca mi se spune Dl. Complexitatewinking :O

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Complicitate mai bine zislaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

NONO Muchachas laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

*baclava*rolling on the floor

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Muerta ricossa :00

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Huh?!(T▽T)eu nu intelege limba kailiana*cred ca asa se zice*

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Kailiana laughing :? Why Kailiana si nu latina? why?! WHYYYY!?!

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Becauuuuuse.....stai ca nu stiu...
M.am gandit la un derivat de la numele tau complicat si nu cunosc latina si asa am ajuns la kailianalaughing
Recunoaste ca suna mai frumoshappy latina suna a.....latina╥﹏╥

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Mai du-te mai de-aici laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Si daca nu vreau? ヽ(*≧ω≦)ノ OBLIGA.MA!laughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma coplesesti laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Inseamna ca imi fac treababig grin

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Vai tu tongue

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Hai ca stiu ca ma placilaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Si n-ai nimic impotriva raised eyebrows

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Nu stiu, nu vorbesc whistling

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Daca ajutare caolegului sa-si comenteze figurile de stil, motivurile.........la care nu prea se pricepe se socoate o fapta buna atunci des fac fapte bunebig grin.Vara cind aveam timp ma ducea des la bunica si ii duceam mincare si ii faceam curat insa acum nu prea reusesc.Mie imi place o vorba pe care am auzit-o ''cu fiecare fapta buna iti creste copacul din cer ''si de fiecare data cind fac ceva ma gindesc uite copacul meu a mai crescut big grin