| Raluca_Andreea_Lazarovici_1993 a întrebat:

Este vreo comanda minima pentru clientii yves rocher? Dar ambalarea sau transportul costa ceva?

1 răspuns:
| mellla a răspuns:

Nu există o comandă minimă dar există o valoare minimă de care trebuie să comanzi pentru a primi cadouri.Asta în funcție de ofertă. Pentru lămuriri intră pe
http://www.yves-rocher.ro/control/main
poți să-ți faci cont și primești pe mail ofertele lor, apoi dacă comanzi de pe net cu prima comandă îți trimit și catalog.
Taxa de transport e de 12 lei dar sunt și oferte cu transport gratuit sau dacă comanzi peste 100 lei e transport gratuit.