| Wassy2012 a întrebat:

Esti de acord ca sotia/sotul sa aiba amant/a?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant de acord ca lumea sa faca ce vrea, nu sunt de acord sa am nevasta sau o relatie stabila pentru ca eu am alt scop pe pamantul asta.

| mona a răspuns:

Nu sunt de acord si nu stiu cine ar fi de acord cu asa ceva, probabil cei care o fac in grup

| fabiola a răspuns:

Cine si-ar da un astfel de acord nu se respecta pe sine!

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu sunt de acord!

| Dariusuu a răspuns:

Categoric nu.

| Xtadelo a răspuns:

Nuuuuuu

| KristalPop a răspuns:

Dacă şi ea mă lasă să am o amantă, da.
Dar în cele mai multe cazuri chestia asta afectează relaţia şi eşti considerat prost de cei din jur.
Oricine îşi împarte partenerul este o persoană fără calităţi morale şi spirituale, josnică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si el e de acord sa-i tai jumatate din stii tu ce.batting eyelashes

| Wassy2012 explică (pentru anonim_4396):

Poate ca ea/el nu ii acorda nici macar acea jumatate din ceea ce stim noi, si atunci are nevoie...
Sunt multe situatzii in care cuplu este unit, dar unul dintre sotzi nu are apetit sexual si atunci celalat simte nevoia unei relatii extraconjugale doar pentru necesitatzi...
Care ar fi raspunsul?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu aș putea trăi cu ideea asta.
Ori nevasta ori amanta...

| WhiteLover a răspuns:

Daca doreste libertatea de a umbla cu mai multi/multe, nu se mai casatoreste.eu nu as putea trece peste asa ceva.

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Cine iubeste cu adevarat nu accepta asa ceva.

| fazalunga a răspuns:

Normal ca nu

| DesireMaria a răspuns:

Bai traim in Romania orice este permis.
adica alti traiesc cu 3-4!
funda?

| Wassy2012 explică:

Sunt situatii in care cuplu este unit, dar apetitul sexual difera si unul dintre soti simte nevoia. Cum trebuie rezolvata problema?

| SupradozaDeViseBaiii a răspuns:

Normal ca nu laughing