| anonim_4396 a întrebat:

Este cea mai buna idee ca sotul si sotia sa aiba un cont de email comun?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca este cea mai buna idee dar din moment ce sunt sot si sotie nu are nici un farmec sa le aiba separate[asta in caz ca nu au nimic de ascuns]

| Alyra a răspuns:

Poftim? Sigur că nu, nu văd rostul.

| Musique a răspuns:

Clar nu.

| zurick a răspuns:

Nu.Cel mai bine e sa aiba separate, e mai intim si mai sigur ca nimeni sa nu-ti stie parola

| Wøodenpints a răspuns:

De parcă adresele de e-mail n-ar fi gratuite și trebuie să facă economie la adrese. Iar oamenii n-au dreptul la intimitate.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Deloc.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Si nu e vorba de intimitate. Pana si la un joc pe PC(daca obisnuiti) e bine sa aveti profiluri separate. Fiecare cu activitatea sa.
Mentalitatea de demult ca sotii trebuie sa imparta banii, patul, dar niciodata parintii...si tot ce se poate nu mai e valabila.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ridicol.

| SelenaMe a răspuns:

Pentru sot si sotie o fii idee buna dar pentru cei care le timit mail nu cred ca e o idee buna