| anonim_4396 a întrebat:

Esti francez. Franta e ocupata de nazisti. Nazistii iti violeaza sotia dupa aia o ard cu flamethrower-ul. Ce faci mai departe?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu depinde de mine. Ca eu sunt roman. Deci, daca sunt francez, e vorba de un scenariu. Si restul depinde de cel ce a scris.

| RAY a răspuns:

Din fericire eu sunt German si inca mai am multe de violat, franta e mare in curand vine iarna si nu am timp de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vive le marechal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar ii ajut, sunt un francez piroman - cum sa pierd ocazia asta, oricum nu o suportam nici pe ea, nici pe maica-sa. Dupa nu stiu, poate pun de un gratar pentru ca am scapat de partaj si nici nu trebuie sa platesc serviciul de incinerare. Poate micii de 1 august au gust mai bun. thinking

| Kiwibibilă a răspuns:

Ma ung pe sfârcuri cu Delma.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Opresc jocul rolling on the floor