| RAY a întrebat:

Esti mai rational de fel sau mai emotional?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Depinde de situații.
În general, eu sunt o persoana mai emoționala, dar asta mă afectează destul de mult. Exista și momente in care sunt 100% raționala și cred că așa ar trebui sa fiu in majoritatea timpului.

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pot sa zic ca am o baza din fiecare, depinde si despre ce domeniu ne referim si la ce situatii mai exact.

De exemplu, cand vine vorba de echipa, pot sa zic ca sunt emotional de fel, depun sentimente, trairi, reactii care mai de care.
Daca e vorba despre o persoana care se presupune c-o iubesc, atunci incerc sa fac o balanta incat sa nu o iau eu pe aratura prea mult, adica incerc sa ma implic emotional sa nu par indiferent,, dar raman si lucid incat sa nu se ajunga urat.

Omul e condus de sentimente, mai multa ratiune ca nu strica, zic

| SilentRain a răspuns:

Emotionala

| Dismally a răspuns:

Rational, prea rational de multe ori...

| Lioana a răspuns:

Obisnuiam sa fiu sentimentala dar cu varsta am devenit mai rationala.

| Justme1997 a răspuns:

Imi place sa cred ca sunt rationala dar apoi vad ca ma bufnește plânsul din nimic laughing

| RAY explică (pentru Justme1997):

Ne potrivim )))))))))))))

| EcceHomo a răspuns:

Emoțională,sensibilă.happy

| RAY explică (pentru EcceHomo):

In special in fata camerei de filmat esti asa, ca sa inteleg

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Te referi la faptul că fac videochat?happy

| RAY explică (pentru EcceHomo):

Eu nu am afirmat asa ceva

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

laughing)desigur că nu!

| RAY explică (pentru EcceHomo):

Tu stii ce faci, nu te cunosc

| EcceHomo a răspuns (pentru RAY):

Nu ştii, sigur că nu ştii, faci doar presupuneri...happy
Eşti atât de naiv, Ray!
Sau ți-am mai spus asta?

| RAY explică (pentru EcceHomo):

De ce tot ma faci naiv?

| Necuvântător a răspuns:

Nici una, nici alta. Sunt irațional.