| GoldenZenith a întrebat:

Esti multumit/a de ceea ce ai devenit pana in momentul asta?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Din punct de vedere profesional, pentru prezent, da, dar se poate și mai bine. Abia peste 5 sau 6 ani o sa fiu mulțumit.

Ca și persoana, la fel. E ok pebtru prezent dar nu înseamnă că am atins apogeul. Ma pot îmbunătăți și mai mult.

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma multumesc cu situatia in care ma aflu

| RAY a răspuns:

Sunt multumit dar vreau sa evoluez mereu

| Drimmero a răspuns:

Sunt multumit de cine sunt si de cine voi deveni, chiar daca e loc si de mai bine, evolutia e evidenta si constanta fie ea profesionala, fizica sau mentala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, dar vreau mai mult devil

| Mosotti a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt multumit. Tu happy?

| GoldenZenith explică (pentru Celcestietot):

Aproximativ. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aproximativ acum, maxim in viitorwinking.

| LoveSleep a răspuns:

E ok. Tocmai s-a deschis un Lidl la mine in oras si mi-am gasit un job acolo. Din punct de vedere profesional eu zic ca sunt ok.
Cat despre personal, incerc sa imi gasesc pacea sufleteasca, poate si o iubita, in functie de ce da Dumnezeu.

| Frank51 a răspuns:

Nu, tot timpul exista loc de mai bine.

| SilentRain a răspuns:

Nu, am devenit opusl la ce am vrut sa fiu, schimbarea asta a venit în timp și în mod involuntar

| mentholinks a răspuns:

Pai ce sa devin? Eu sunt eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încă nu, dar sunt mulţumită că sunt pe drumul cel bun.Asta dpdv profesional.
Ca şi persoană, da, sunt ok cu mine, dar întotdeauna e loc de mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stăpână.

| Michaeel a răspuns:

Nu.Vreau sa citesc si sa invat mai multe, sa lucrez si sa imi dau mai mult interesul.

| Michaeel a răspuns:

Imi pasa de cultura mea si nu vreau sa ajung ultimul prost. Pisi, tu pui mana pe o carte odata la 10 ani si stai numai cu fundul in sus nu veni la mine sa imi spui ca am caracter infect.Cica ''o sa putrezești... in lucru... "învățătură" '' nu draga, de ce sa putrezesc in lucru si invatatura? Caracterul infect mai degraba este la tine...nu la mine.Nimeni nu a regretat ca a muncit si a invatat, ce-a ce ti-ar prinde si ti-e bine happy

| Alverto a răspuns (pentru Michaeel):

Este aceași persoană ce urmărește Acces Direct, puterea dragostei și alte de asemenea. ceva tipic romanesc. foarte multor români nu mai le pasa de cultura.

| GoldenZenith explică (pentru Michaeel):

Sfatul meu e sa nu iti bati capul cu nenea multipolar. E pe filmul lui. Strici margaritarele pe porci. happy

| Michaeel a răspuns (pentru Alverto):

"foarte multor români nu mai le pasa de cultura" "în 18 Septembrie | MichaelCorleone a răspuns:
Nu. Vreau sa citesc si sa invat mai multe, sa lucrez si sa imi dau mai mult interesul." cred ca ai comfundat persoana... Am spus chiar opusul, ca ma interesează cultura și nu urmăresc emisiunile menționate de tine.

| Aluiin a răspuns:

Nu