| anonim_4396 a întrebat:

Esti multumit de tine insuti si de relatiile pe care le ai cu alti oameni?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Eu lucrez mult cu copiii. Lucre cu fiecare in parte si intotdeauna ii incurajez pentru ca fiecare in parte merita si daca noi,cei mari,nu i-am sprijini cine sa faca acest lucru? Dar cu oamenii e mai greu, cateodata refuza orice ajutor si oricat ai incerca nu-i poti convinge ca undeva, acolo, in sufletul lor e loc de mai bine. Ce pot sa-ti spun este ca niciodata nu ma dau batuta, stau pe capul lorlaughing

| EmaS a răspuns (pentru blueheart):

Felicitari pentru lucrarea pe care o faci. Iti doresc mult succes, realizari frumoase si cat mai multi oameni "sa se vindece" si sa primeasca incredere in ei.

| blueheart a răspuns (pentru EmaS):

Multumesc,EmaShappy Si eu iti doresc mult succes in tot ceea ce faci happy

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

In mod special cu tine, dar e loc si de mai bine, stii tu.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Si ce masuri poti sa iei pentru a face loc de mai bine?

| Hombre a răspuns (pentru EmaS):

Jacuzziiiiii, se stie. laughing

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Poi nu te mai modernizezi si tu, stiu eu sa gasesti ceva mai romantic!laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hombre):

Mai da-o frate si pe clasic, in copaie ce-are? tongue

| Delicacy a răspuns:

Da,sunt mulţumită de mine.Dar în legătură cu relaţiile pe care le am cu alţi oameni, cred că este mai indicat să mă lipsesc de ele.

| blueheart a răspuns:

Nu intotdeauna si asta nu din cauza mea. Eu vad in ceilalti mai mult decat pot vedea ei si intodeauana incerc sa-i incurajez sa-si vada adevaraul potential. Cand nu realizez acest lucru sunt nemultumita de mine pentru ca stiu ca puteam dar nu am incercat atat cat trebuia. Frumoasa intrebare. happy

| EmaS a răspuns (pentru blueheart):

Este de apreciat ca te implici si incerci sa ajuti pe fiecare sa aiba incredere in sine.Dar ce crezi ca ai putea sa faci mai mult decat atat?

| CopilasZapacit09 a răspuns:

Da,sunt o fire sociabila si distractiva, iar relatiiile pe carele le am cu familia si prietenii "merg" foarte bine deoarece ne respectam unii pe altii.

| EmaS a răspuns (pentru CopilasZapacit09):

Da si eu cred ca la baza unor relatii sanatoase este nevoie de respect si dragoste de oameni.