| SilentRain a întrebat:

Ești o persoană extrovertită sau introvertită?

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Extrovertita

| Drimmero a răspuns:

De obicei sunt extrovertit, dar am si momente cand sunt suparat, obosit, plictisit incat sa nu vorbesc prea mult, mi s-a intamplat, dar nu des.

| J0B0MAT a răspuns:

Intro(mostly)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt ambiverta.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Ce drăguț, cine este in poza? Soțul și copilul tau?

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Eu si puiutul meu.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Are ochii tai, să îți traeasca!

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Si gropitele. Multumesc, multumesc :3

| mentholinks a răspuns:

Vrei sa ma cunosti sau de ce intrebi?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Eram doar curioasa, daca mai sunt persoane că și mine pe aici
N-am nimic interesant de făcut dacă ai ceva de spus te ascult

| CleanHeart a răspuns:

Depinde
Pot fi foarte nebuna de sa vorbesc mai rău ca la știrile pro tv
Sau calma, tăcută, fără nici un chef de persoane laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introvertit dar nu in sensul bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambiverta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introvertită

| wpetterssone a răspuns:

Cred că sunt introvertit, pentru că cele mai multe momente mi le petrec singur, îmi place ca totul să fie aranjat la linie și totul să fie așa cum știu eu. Pot lucra în echipă, dar prefer să îmi fac datoria singur. Când este necesar lucrul în echipă, la serviciu, admit compromisuri.
Am un cerc restrâns de prieteni. Eu caut prieteni cu stabilitate în gândire, care se apropie de un adevărat prieten. Pot vorbi în fața unui auditoriu destul de bine, dar în grupuri mici mi se pare foarte complicat.
Pentru unii, ceea ce fac eu li se pare plictisitor. Pentru mine, orice acțiune are un timp programat.

| VictorJulien a răspuns:

Ambivert

| Delilahhh a răspuns:

Și și. Depinde în ce mediu mă aflu. Cei cu care socializez influențează sau...stimuleaza asta oarecum.