| aabaaab3278 a întrebat:

Esti pro LGBT si sustii casatoriile intre persoanele de acelasi sex? Ce ai sa-i spui copilului tau cand vei merge cu el pe strada si va vedea 2 homosexuali lingandu-se ostentativ?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Nu sunt nici pro, nici contra.
Consider homosexualitatea o disfuncție a psihicului. Având în vedere că nu există tratament, iar homosexualii nu afectează semnificativ societatea, cred că cea mai logică și civilizată opțiune ar fi să-i acceptăm așa cum sunt.
Nu înțeleg de ce m-ar interesa pe mine ce face x sau y atâta timp cât nu mă afectează cu nimic.
Cred că în societatea umană sunt prezente probleme mult mai mari, dar cărora li se da mult mai puțină atenție în comparație cu homosexualitatea.

" Ce ai sa-i spui copilului tau cand vei merge cu el pe strada si va vedea 2 homosexuali lingandu-se ostentativ?"
Eu am o mare problemă și cu heterosexualii care practică asemenea obiceiuri pe stradă, nu numai cu homosexualii.

35 răspunsuri:
| aabaaab3278 explică (pentru drutzix):

Probabil ca am formulat si intrebarea gresit. Dar cred ca esti de acord ca in treaba asta e si propaganda

| drutzix a răspuns (pentru aabaaab3278):

Cred ca paradele gay nu sunt solutia buna pentru a opri discriminarea. Vor sa incerce sa arate ca sunt oameni normali dar vin imbracati ca la circ. Cred ca le cauzeaza mai mult rau decat bine.
Tu esti de acord ca sunt si ei oameni care nu au facut nimic rau si ca nu ar trebui sa ii discriminam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iași acoperii ochii lu fimiu ca sa nu se molipseasca când trece pe lângă ei, și dacă au ceva de comentat i scuip în gură.fgm de fătălăi.

| aabaaab3278 explică (pentru anonim_4396):

Consulta o carte de gramatica, te rog frumos.

| queenoffuckingeverything a răspuns:

Ii voi spune ca sunt doi oameni care se iubesc, asa cum se iubesc si mama si tata. Ii voi explica ca nu toti oamenii sunt la fel, ca iubirea nu este o alegere.