| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Eu abia acum am descoperit acest site minunat si nu stiu cum sa imi pun o poza la profil? vreo explicatie? cum se face?

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

Intri în vizualizare profil, iar în josul paginii găsești cum să-ți pui o poză

3 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Pai vezi ca in partea stanga scrie cu portocaliu 'editare profil' dai acolo si pe urma dai la rasfoire.Iti pui ce poza vrei din calculator si pe urma dai "salvare profil'...

byehappy

| danutzsan a răspuns:

Iartă-mă, la editare profil trebuie să intri,

| Turquoise a răspuns:

Te duci la Editare profil apoi Selecteaza imagine profil happy si iti alegi tu din pc ce poza vrei :*