| Mihaela2022 a întrebat:

Eu am 97 de kg e și sora mea are 70 de kg, ținem regim amândouă, insa eu am slabit doar 2 kg intr-o lună și sora mea 5 kg pe lună.
Nu înțeleg de ce ea a slăbit mai repede decât mine, doar mâncăm aceleași alimente avem aceeași dietă. Eu de ce nu pot din cauza ca am 97 de kile? E prea mult?

2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Probabil suferi de hipotiroidie si ea nu. In cazul tau daca ai aceasta problema de sănătate este nevoie si de tratament.

Răspuns utilizator avertizat